Запрошуємо до співпраці

До уваги!

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ІНВЕСТИЦІЙНА КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ “СУСПІЛЬНІ РЕСУРСИ” проводить набір інтерв’юерів.

Про роботу

Хто такий інтерв’юер? Це той, хто бере інтерв’ю у респондента.

Хто такий респондент? Це той хто відповідає на запитання інтерв’юера.

Реєструючись на сайті ви одночасно є інтерв’юером та респондентом. У своєму особистому кабінеті знаходите анкету соціологічного опитування та відповідаєте на запитання. Отримуєте кошти за витрачений час та зусилля при заповненні, адже інформація коштує.

Реєструєте своїх друзів на сайті, вони теж відповідають на запитання анкети та заробляють. Ви формуєте власну команду та отримуєте реферальні платежі.

Умови

Невдовзі після реєстрації прийде текстове повідомлення на телефон або електронну пошту про відкриті анкети нового соціологічного дослідження.

Можна заповнити лише одну анкету в одному дослідженні. За заповнену анкету система нарахує бали. Вартість одного балу буде зазначена для кожного опитування окремо.

Кошти отримаєте на банківську карту або у вигляді поповнення рахунку мобільного зв'язку, протягом семи робочих днів від дати заповнення.

Реферальна система

Реєструвати людей можна через особистий кабінет або за реферальним посиланням.

Приведені вами люди (2-й рівень) заповнюють анкети соціологічного дослідження. За кожну, ви отримуєте стільки ж балів, як за власноруч заповнену.

Коли людина другого рівня реєструє своїх людей (3-й рівень) і вони відповідають на запитання анкети, за кожну з них, ви теж отримуєте кількість балів, як за власноруч заповнену.

Кошти реферальних платежів надійдуть на банківську картку або у вигляді поповнення рахунку мобільного зв'язку, протягом семи робочих днів від дати заповнення.

Ви не отримуєте бали за анкети заповнені людьми четвертого та нижчих рівнів.

Всі люди зареєстровані в системі мають рівні права і можливості. Тобто другий, третій та подальші рівні теж будують команду та отримують кошти за вказаною вище системою.

Скільки можна заробити

Ви заробляєте тричі. Перший раз, коли самі заповнили анкету, другий, коли приведені вами люди відповіли на запитання, втретє, коли люди, приведені вашими людьми відповіли на запитання.

Отримуєте за заповнені анкети, якщо людина не заповнила анкету – не отримуєте. Кількість заповнених рефералами анкет можна побачити в особистому кабінеті.

Кошти надходять у безготівковому вигляді на картку або номер телефону вказані в особистому кабінеті.

Вимоги

  • Українське громадянство;
  • Вік 18+ років;
  • Доступ до мережі Інтернет.

Зворотній зв'язок

Якщо виникли запитання, можна написати на електронну пошту info@sr.in.ua або дзвонити за номером +380947114835 .

Реєструючись на сайті ви автоматично підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, погоджуєтеся з Політикою конфіденційності і даєте згоду на отримання повідомлень.